Noutăți din nord: JDY, Pieces, Jack&Jones, Selected ➡ VREAU SĂ LE VĂD

Femei Bijuterii și ceasuri

La Petite Story

Brățară din oțel inoxidabil La Petite Story LPS05ARR95

164 LEI Preț obișnuit 169 LEI

La Petite Story

Brățară din oțel inoxidabil La Petite Story LPS05ARR96

164 LEI Preț obișnuit 169 LEI

Tamaris

Brățară din oțel inoxidabil pentru femei Tamaris TJ-0514-B-23

245 LEI Preț obișnuit 259 LEI

Tamaris

Brățară din oțel inoxidabil pentru femei Tamaris TJ-0516-B-23

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

Tamaris

Brățară din oțel inoxidabil pentru femei Tamaris TJ-0529-B-20

245 LEI Preț obișnuit 259 LEI

Tamaris

Brățară din oțel inoxidabil pentru femei Tamaris TJ-0530-B-20

245 LEI Preț obișnuit 259 LEI

Tamaris

Brățară din oțel inoxidabil pentru femei Tamaris TJ-0535-B-21

245 LEI Preț obișnuit 259 LEI

Tamaris

Brățară din oțel inoxidabil pentru femei Tamaris TJ-0618-B-21

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

Daniel Wellington

Cercei Daniel Wellington Mirelle Solitaire placat cu aur pentru femei DW00401965

237 LEI Preț obișnuit 239 LEI

Daniel Wellington

Cercei cu perle Swarovski placat cu aur Daniel Wellington pentru femei DW00401955

237 LEI Preț obișnuit 239 LEI

Daniel Wellington

Cercei cu perle Swarovski placat cu aur Daniel Wellington pentru femei DW00401956

237 LEI Preț obișnuit 239 LEI
La Petite Story Colier din oțel La Petite Story LPS10ARR09 La Petite Story Colier din oțel La Petite Story LPS10ARR09
COD: EXTRA20

La Petite Story

Colier din oțel La Petite Story LPS10ARR09

160 LEI Preț obișnuit 209 LEI
-23%
Preț cu cod EXTRA20

Daniel Wellington

Cercei cu perle Swarovski Daniel Wellington pentru femei DW00401954

237 LEI Preț obișnuit 239 LEI

Daniel Wellington

Cercei Daniel Wellington Mirelle Solitaire din oțel inoxidabil pentru femei DW00401963

237 LEI Preț obișnuit 239 LEI

Daniel Wellington

Cercei Daniel Wellington Mirelle Solitaire placat cu aur pentru femei DW00401964

237 LEI Preț obișnuit 239 LEI

La Petite Story

Cercel din oțel inoxidabil pentru femei La Petite Story LPS02ARQ29

102 LEI Preț obișnuit 109 LEI
La Petite Story Colier din oțel La Petite Story LPS10ARR12 La Petite Story Colier din oțel La Petite Story LPS10ARR12
COD: EXTRA20

La Petite Story

Colier din oțel La Petite Story LPS10ARR12

160 LEI Preț obișnuit 209 LEI
-23%
Preț cu cod EXTRA20

La Petite Story

Cercel din oțel inoxidabil pentru femei La Petite Story LPS02AQM60

71 LEI Preț obișnuit 79 LEI
-10%

Michael Kors

Cercei pentru femei Michael Kors MKJ8506710

510 LEI Preț obișnuit 529 LEI

Michael Kors

Cercei pentru femei Michael Kors MKJ8560931

428 LEI Preț obișnuit 469 LEI

Michael Kors

Cercei pentru femei Michael Kors MKJ8579710

510 LEI Preț obișnuit 529 LEI

Tamaris

Cercei din oțel inoxidabil pentru femei Tamaris TJ-0423-E-20

348 LEI Preț obișnuit 369 LEI

Tamaris

Colier din oțel pentru femei Tamaris TJ-0511-N-45

245 LEI Preț obișnuit 259 LEI

Tamaris

Colier din oțel pentru femei Tamaris TJ-0513-N-45

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

Daniel Wellington

Inel din oțel inoxidabil pentru femei Daniel Wellington Emalie DW00400060

237 LEI Preț obișnuit 239 LEI

Tamaris

Colier din oțel pentru femei Tamaris TJ-0525-N-45

245 LEI Preț obișnuit 259 LEI

Daniel Wellington

Inel triplu din oțel inoxidabil pentru femei Daniel Wellington Elan DW00400137

387 LEI Preț obișnuit 389 LEI

Tamaris

Colier din oțel pentru femei Tamaris TJ-0526-N-45

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

Tamaris

Colier din oțel pentru femei Tamaris TJ-0527-N-45

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

Tamaris

Colier din oțel pentru femei Tamaris TJ-0615-N-45

348 LEI Preț obișnuit 369 LEI

Tamaris

Colier din oțel pentru femei Tamaris TJ-0616-N-45

348 LEI Preț obișnuit 369 LEI

TOUS

Cercei TOUS Icon Color 1000148000

532 LEI Preț obișnuit 559 LEI

TOUS

Cercei TOUS Erma 1000136700

634 LEI Preț obișnuit 659 LEI

TOUS

Cercei TOUS Icon Pearl 1000117100

419 LEI Preț obișnuit 439 LEI

TOUS

Cercei pentru femei argintii placat cu aur TOUS 1003929300

1 003 LEI Preț obișnuit 1 049 LEI

TOUS

Cercei TOUS Gloss 1003433100

788 LEI Preț obișnuit 819 LEI

TOUS

Cercei TOUS Motif 1003710100

512 LEI Preț obișnuit 539 LEI

TOUS

Cercei TOUS Gloss 1003433600

1 003 LEI Preț obișnuit 1 049 LEI

Daniel Wellington

Daniel Wellington Classic Lumine Inel din oțel pentru femei

223 LEI Preț obișnuit 239 LEI

Skagen

Cercei de oțel pentru femei Skagen Linje SKJ0836040

264 LEI Preț obișnuit 279 LEI

Daniel Wellington

Daniel Wellington Classic Lumine Inel din oțel pentru femei

223 LEI Preț obișnuit 239 LEI

Skagen

Cercei din oțel pentru femei Skagen Anja SKJ1849040

326 LEI Preț obișnuit 339 LEI

Skagen

Cercei din oțel Skagen SKJ1213998

326 LEI Preț obișnuit 339 LEI

Daniel Wellington

Daniel Wellington Classic Lumine Inel din oțel pentru femei

223 LEI Preț obișnuit 239 LEI

Skagen

Cercei din oțel pentru femei Skagen SKJ1835040

407 LEI Preț obișnuit 429 LEI

Daniel Wellington

Daniel Wellington Classic Lumine Inel din oțel pentru femei

223 LEI Preț obișnuit 239 LEI

Skagen

Cercei placat cu aur pentru femei Skagen SKJ1807710

407 LEI Preț obișnuit 429 LEI

Skagen

Cercei pentru femei Skagen Anja SKJ1891710

326 LEI Preț obișnuit 339 LEI

TOUS

Inel TOUS Sweet Dolls 1000220413

368 LEI Preț obișnuit 389 LEI

Skagen

Cercei pentru femei Skagen SKJ1810040

264 LEI Preț obișnuit 279 LEI

Skagen

Cercei din oțel pentru femei Skagen Moderne Stak SKJ1883710

407 LEI Preț obișnuit 429 LEI

Skagen

Cercei pentru femei Skagen SKJ1812040

407 LEI Preț obișnuit 429 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0069-E-05

266 LEI Preț obișnuit 279 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0445-E-08

297 LEI Preț obișnuit 309 LEI

Tamaris

Cercei din oțel pentru femei Tamaris TJ-0600-E-22

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0110-E-22

266 LEI Preț obișnuit 279 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0446-E-08

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

Tamaris

Cercei din argint placat cu aur pentru femei Tamaris TJ-0610-E-21

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

Tamaris

Cercei din oțel placat cu aur pentru femei Tamaris TJ-0510-E-20

348 LEI Preț obișnuit 369 LEI

TOUS

Pandantiv TOUS Oursin 1003590900

1 003 LEI Preț obișnuit 1 049 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0016-E-15

227 LEI Preț obișnuit 229 LEI

TOUS

Colier TOUS Icon Color 1000146500

532 LEI Preț obișnuit 559 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0428-E-07

245 LEI Preț obișnuit 259 LEI

Tamaris

Cercei din argint pentru femei Tamaris TJ-0609-E-21

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

TOUS

Colier TOUS Motif 1003709800

1 003 LEI Preț obișnuit 1 049 LEI

Tamaris

Cercei din oțel placat cu aur pentru femei Tamaris TJ-0518-E-08

245 LEI Preț obișnuit 259 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0429-E-07

297 LEI Preț obișnuit 309 LEI

Tamaris

Cercei din oțel placat cu aur pentru femei Tamaris TJ-0521-E-23

348 LEI Preț obișnuit 369 LEI

TOUS

Colier TOUS Camille 1000047800

634 LEI Preț obișnuit 659 LEI

TOUS

Colier TOUS Erma 1000135900

634 LEI Preț obișnuit 659 LEI

Fossil

Set cadou Fossil cu bijuterii din oțel JF04815SET

510 LEI Preț obișnuit 529 LEI

La Petite Story

Set cadou cu bratară din oțel și doi cercei single La Petite Story LPS20ASD06

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0430-E-07

297 LEI Preț obișnuit 309 LEI

La Petite Story

Set cadou cu bratară din oțel și doi cercei single La Petite Story LPS20ASF01

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

Tamaris

Cercei din oțel pentru femei Tamaris TJ-0509-E-20

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0024-E-06

227 LEI Preț obișnuit 229 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0441-E-29

297 LEI Preț obișnuit 309 LEI

Tamaris

Cercei pentru femei din argint placat cu aur Tamaris TJ-0543-E-08

205 LEI Preț obișnuit 219 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0031-E-15

213 LEI Preț obișnuit 229 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0443-E-29

348 LEI Preț obișnuit 369 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0004-E-12

245 LEI Preț obișnuit 279 LEI
-12%

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0051-E-07

227 LEI Preț obișnuit 229 LEI

Tamaris

Cercei Tamaris TJ-0444-E-08

245 LEI Preț obișnuit 259 LEI

Tamaris

Cercei din oțel placat cu aur pentru femei Tamaris TJ-0601-E-22

307 LEI Preț obișnuit 319 LEI

TOUS

Cercei TOUS Gloss 1003434300

1 003 LEI Preț obișnuit 1 049 LEI

TOUS

Manseta pentru ureche/Ear cuff din argint pentru femei TOUS Bolt Motif 1004565300

328 LEI Preț obișnuit 329 LEI

TOUS

Cercei TOUS Gloss 1003459200

604 LEI Preț obișnuit 629 LEI

Daniel Wellington

Cercei oțel pentru femei Daniel Wellington Mirelle Star DW00401611

366 LEI Preț obișnuit 389 LEI

Daniel Wellington

Cercei oțel pentru femei Daniel Wellington Mirelle Star DW00401612

366 LEI Preț obișnuit 389 LEI

Daniel Wellington

Cercei oțel pentru femei Daniel Wellington Mirelle Heart DW00401608

264 LEI Preț obișnuit 279 LEI

Daniel Wellington

Cercei oțel pentru femei Daniel Wellington Mirelle Star DW00401613

366 LEI Preț obișnuit 389 LEI

Daniel Wellington

Cercei oțel pentru femei Daniel Wellington Mirelle Heart DW00401609

264 LEI Preț obișnuit 279 LEI

Daniel Wellington

Cercei oțel pentru femei Daniel Wellington Mirelle Heart DW00401610

264 LEI Preț obișnuit 279 LEI

Daniel Wellington

Cercei oțel pentru femei Daniel Wellington Mirelle Infinity DW00401614

366 LEI Preț obișnuit 389 LEI

Daniel Wellington

Cercei oțel pentru femei Daniel Wellington Mirelle Infinity DW00401615

366 LEI Preț obișnuit 389 LEI

Daniel Wellington

Cercei oțel pentru femei Daniel Wellington Mirelle Infinity DW00401616

366 LEI Preț obișnuit 389 LEI

Fossil

Cercei oțel pentru femei Fossil JF04802040

264 LEI Preț obișnuit 279 LEI

La Petite Story

Cercel argintiu pentru femei La Petite Story LPS01AWV10

205 LEI Preț obișnuit 209 LEI
La Petite Story Cercei argintii La Petite Story Emily in Paris LPS01AWV91 La Petite Story Cercei argintii La Petite Story Emily in Paris LPS01AWV91
COD: EXTRA20

La Petite Story

Cercei argintii La Petite Story Emily in Paris LPS01AWV91

163 LEI Preț obișnuit 239 LEI
-32%
Preț cu cod EXTRA20

La Petite Story

Cercei argintii pentru femei La Petite Story LPS01AWV04

245 LEI Preț obișnuit 259 LEI

Tamaris

Brățară Tamaris TJ-0425-B-21

399 LEI Preț obișnuit 419 LEI

La Petite Story

Cercei oțel La Petite Story Emily in Paris LPS01AYQ133

164 LEI Preț obișnuit 169 LEI

Tamaris

Brățară Tamaris TJ-0452-B-21

348 LEI Preț obișnuit 369 LEI

La Petite Story

Cercei argintii pentru femei La Petite Story LPS01AWV33

225 LEI Preț obișnuit 239 LEI

Tamaris

Brățară Tamaris TJ-0426-A-27

348 LEI Preț obișnuit 369 LEI

La Petite Story

Cercei oțel La Petite Story Emily in Paris LPS01AZA06

164 LEI Preț obișnuit 169 LEI

Tamaris

Brățară Tamaris TJ-0454-A-27

348 LEI Preț obișnuit 369 LEI
La Petite Story Cercei argintii La Petite Story Emily in Paris LPS01AWV90 La Petite Story Cercei argintii La Petite Story Emily in Paris LPS01AWV90
COD: EXTRA20

La Petite Story

Cercei argintii La Petite Story Emily in Paris LPS01AWV90

194 LEI Preț obișnuit 259 LEI
-25%
Preț cu cod EXTRA20

TOUS

TOUS brățară Motif 1000142100

634 LEI Preț obișnuit 659 LEI

Michael Kors

Cercei pentru femei Michael Kors MKJ8358040

960 LEI Preț obișnuit 999 LEI

TOUS

TOUS brățară Sweet Dolls 1003397600

634 LEI Preț obișnuit 659 LEI

Michael Kors

Cercei placare aur pentru femei Michael Kors MKJ8358710

960 LEI Preț obișnuit 999 LEI

Michael Kors

Cercei argintii placare aur pentru femei Michael Kors MKC171000710

960 LEI Preț obișnuit 999 LEI

Michael Kors

Cercei argintii Michael Kors MKC1691CZ791

694 LEI Preț obișnuit 729 LEI

TOUS

TOUS brățară Carrusel 1000161400

532 LEI Preț obișnuit 559 LEI

TOUS

TOUS brățară Motif 1003710700

634 LEI Preț obișnuit 659 LEI

TOUS

TOUS brățară Tibet 1000160700

317 LEI Preț obișnuit 329 LEI

TOUS

TOUS brățară pentru femei cu perle 1004042900

512 LEI Preț obișnuit 539 LEI

TOUS

TOUS brățară Sweet Dolls 1000139400

532 LEI Preț obișnuit 559 LEI

TOUS

TOUS brățară pentru femei cuarț roz 1003731100

450 LEI Preț obișnuit 469 LEI

TOUS

Brățară TOUS Sweet Dolls 1000145500

585 LEI Preț obișnuit 609 LEI

TOUS

Brățară TOUS Sweet Dolls 1000159800

1 494 LEI Preț obișnuit 1 559 LEI

TOUS

Brățară TOUS Sweet Dolls 1000160400

317 LEI Preț obișnuit 329 LEI

TOUS

Brățară cu perle pentru femei TOUS Camille 1004577700

634 LEI Preț obișnuit 659 LEI

TOUS

Brățară TOUS Motif 1000142000

466 LEI Preț obișnuit 469 LEI

TOUS

Brățară pentru femei TOUS cu perle 1004025000

839 LEI Preț obișnuit 879 LEI

TOUS

Brățară pentru femei TOUS Camille spinelă 1004567300

634 LEI Preț obișnuit 659 LEI

La Petite Story

Brățară din oțel La Petite Story Emily in Paris LPS05AZA01

194 LEI Preț obișnuit 209 LEI

La Petite Story

Brățară din oțel pentru femei La Petite Story LPS05ASD58

143 LEI Preț obișnuit 149 LEI

Tamaris

Colier argint placat cu aur pentru femei Tamaris TJ-0540-N-45

450 LEI Preț obișnuit 469 LEI

Michael Kors

Brățară placat cu argint și aur Michael Kors MKC1762CZ710

510 LEI Preț obișnuit 529 LEI

Tamaris

Colier argint pentru femei Tamaris TJ-0604-N-45

348 LEI Preț obișnuit 369 LEI

Michael Kors

Brățară argintiu placat cu aur Michael Kors MKC1762CZ791

510 LEI Preț obișnuit 529 LEI

Michael Kors

Brățară pentru femei Michael Kors MKJ8576710

428 LEI Preț obișnuit 469 LEI

Michael Kors

Brățară argintiu Michael Kors MKC1715CZ040

796 LEI Preț obișnuit 829 LEI

Tamaris

Colier Tamaris TJ-0118-N-45

319 LEI Preț obișnuit 339 LEI

Michael Kors

Brățară pentru femei Michael Kors MKJ8577931

510 LEI Preț obișnuit 529 LEI

Michael Kors

Brățară argintiu Michael Kors MKC1762CZ040

510 LEI Preț obișnuit 529 LEI

Tamaris

Colier Tamaris TJ-0420-N-40

399 LEI Preț obișnuit 419 LEI

Tamaris

Colier Tamaris TJ-0431-N-45

450 LEI Preț obișnuit 469 LEI

Michael Kors

Brățară argintiu Michael Kors MKC1770040

796 LEI Preț obișnuit 829 LEI

Tamaris

Colier Tamaris TJ-0020-N-45

319 LEI Preț obișnuit 339 LEI

Tamaris

Colier Tamaris TJ-0433-N-45

512 LEI Preț obișnuit 539 LEI

Tamaris

Colier oțel placat cu aur pentru femei Tamaris TJ-0622-N-45

245 LEI Preț obișnuit 259 LEI

Tamaris

Colier Tamaris TJ-0027-N-45

307 LEI Preț obișnuit 339 LEI

Tamaris

Colier Tamaris TJ-0447-N-45

348 LEI Preț obișnuit 369 LEI

TOUS

Colier argint pentru femei TOUS Camille 1004559900

634 LEI Preț obișnuit 659 LEI

Skagen

Brățară oțel pentru femei Skagen SKJ1808710

326 LEI Preț obișnuit 339 LEI

Skagen

Brățară oțel pentru femei Skagen SKJ1811040

326 LEI Preț obișnuit 339 LEI

Tamaris

Brățară Tamaris TJ-0121-B-21

266 LEI Preț obișnuit 279 LEI

Skagen

Brățară oțel pentru femei Skagen SKJ1815791

407 LEI Preț obișnuit 429 LEI
Închideți filtrul
Îmbrăcăminte Încălțăminte Genți Accesorii
Culoare
Prețul
  • Categorie Accesorii / Bijuterii și ceasuri
  • Brand
  • Mărime
  • Culoare
  • Prețul
Îmbrăcăminte Încălțăminte Genți Accesorii
Sus